Місяць четвертий
[…Я вже хочу, щоб появився животик…]


Згодом після батьків про наш вагітний стан дізнались і сестри, бабусі, рідні, друзі, колеги. І кожного разу це було по-своєму особливо і кумедно. Така собі розвага для нас із Максом – спостерігати реакцію людей 🙂 Одні кидались обіймати і радісно вітали, інші впадали в повний шок, дехто дізнався від когось і, просто кричучи, телефонував, аби негайно привітати, дехто шептав на вушко: “я вже знаю” і загадково усміхався. В будь-якому випадку, це дуже цікавий процес!

Оскільки світу стало відомо про наше маля, я вже дуже нетерпляче чекала появи животика, щоб повноцінно відчути себе вагітною 😀 Мої штани давно відмовились защіпатись, проте видимого круглого пузаня ще не було. Придивлялась щовечора чи часом не випук трошки більше… Макс з мене піджартовував і казав: “а потім як виросте, ото будеш ходити з пузом!” І чемно та методично щомісяця робив мені замірну фотографію 🙂

Зрештою я вирішила правильно підготуватись і опісля важливої місії “стати на облік”, виконала другу важливу місію – “купити одяг для вагітної”. Варто додати, що до шопінгу якось останнім часом втратила інтерес, проте коли справа дійшла до речей, на які раніше навіть не дивилась.. то я вловила справжній кайф. Гордо поверталась з покупок із двома штанами з високим трикотажним бандажем (без гудзиків і блискавок, які мені так набридли), годувальним бюстгалтером та колготками з спец місцем для животика!

Покупки виявились дуже вдалими напередодні нашої святкової мандрівки в честь днів народжень. Адже саме в час подорожі Прибалтикою мій животик раптово виріс. Раптово – це дуже влучне слово, бо в мене справді було враження, що я засинала із маленьким животиком, а прокинулась вже із пузом!

Не встигла я відсвяткувати 27-ий рік, як моя дитинця весело затуцяла зсередини ногами та руками. Десь 10 листопада відбулись справді відчутні ворушіння – по-моєму, це найкращий подарунок на день народження 😉 На жаль, нашому таткові прийшлось зачекати довше… як Макс не прикладався, стукоти були чутні лише всередині. Але все ще тільки попереду…!


Можна поширити за допомогою: